Fiyat Listesi Test Sürüşü Başvuru Merkezi İletişim

Yeni CAMRY'i inceleyin

YENİ CAMRY HYBRID.Yeni Camry Hybrid ile kendinizi ödüllendirmenin zamanı geldi.

Yeni Camry Hybrid ile kendinizi ödüllendirmenin zamanı geldi. Kaliteli bir sedanın sofistike zarafeti, Toyota Hybrid teknolojisinin tüm faydalarıyla bir araya geliyor. Sonuç olarak ortaya, hibriti yeni bir seviyeye taşıyan son derece tatmin edici bir sürüş deneyimi çıkıyor.

Yeni Camry Hybrid, kullanımı gerçekten heyecan verici bir otomobil. Toyota, 20 yılı aşkın süredir öncü hibrit araçlar üretiyor. Ve şimdi, hibrit performansını bir sonraki seviyeye taşımak için Yeni Camry Hybrid'i yeni nesil teknoloji ile sunuyor.

Tasarım - Yeni Camry Hybrid, performans ve tarzı bir araya getiriyor.

Şık, modern profili yeni 17” ve 18” alaşımlı jantlarla iyileştirilirken, ön bölümde ise geniş bir ızgara ve şık LED farlar yer alıyor. Söz konusu şıklık veya uzun mesafeli yolculuklar olduğunda, Camry Hybrid ihtiyacınız olanı size sunar.

Motor - Hibridi bir sonraki seviyeye taşıyan üstün performans.

Tamamen yeni 2,5 litrelik motor, mükemmel yakıt ekonomisi ve düşük CO2 emisyonlarıyla birlikte hibrit sistemin 218 DIN hp’lik etkileyici bir güç üretmesini sağlayarak sürüş deneyimini daha da iyileştiriyor. Son derece sessiz sürüş, tüm hızlarda yol ve rüzgar gürültüsünü azaltan yüksek ses yalıtımı sayesinde artık çok daha sessiz.

Güvenlik - Her duruma uygun olacak şekilde donatıldı.

Yeni Camry Hybrid, bir dizi benzersiz gelişmiş sürücü asistan sistemi teknolojileri sunarak standart bir şekilde Toyota Safety Sense paketiyle birlikte geliyor. Radar sensörleri ve kameralar, size tam bir huzur sağlayarak olası çarpışmaların tespit edilmesinden trafik levhalarının takip edilmesine kadar her konuda size yardımcı oluyor.

Sürüş Deneyimi - Her sürücüyü ve yolcuyu memnun etmek için tasarlandı.

Toyota’nın Yeni Global Mimarisi (TNGA) platformu ile güvenlik ve sürüş zarafeti, heyecan verici sürüş deneyimi ve sezgisel yeni teknoloji ile bir araya geliyor. TNGA, gerçek sürüş keyfi için harika bir kontrol hissiyle birlikte dikkat çekici yol tutuşu ve sürüş konforu sağlar. Otomobilin içerisinde kafa yüksekliğinden, ayak koyma yerinden ve hatta omzunuz ve kapı arasındaki mesafeden ödün verilmemiştir ve artan bagaj kapasitesi, yanınızda daha fazla eşya taşıyabileceğiniz anlamına geliyor.

Hibrit performansında bir sonraki seviye

Yeni Camry Hybrid, kullanımı gerçekten heyecan verici bir otomobil. Toyota, 20 yılı aşkın süredir öncü hibrit araçlar üretiyor. Ve şimdi, hibrit performansını bir sonraki seviyeye taşımak için Yeni Camry Hybrid'i yeni nesil teknoloji ile sunuyor.

Toyota Bayi Gürses

Hakkımızda İletişim Bilgileri Kroki Çalışma Saatleri

İstanbul Toyota Bayisi olan Toyota Plaza Gürses, 95 yıllık ticari hayatında bir çok sektörde, bir çok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve bu faaliyetlerin her birinde sektörünün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş olan Gürses ailesinin otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 4 şirketinden biridir. Toyota Bayi Gürses, İstanbul’da Toyota Yetkili Satıcı ve Toyota Yetkili Servisi olarak hizmet vermek üzere 2015 yılında faaliyetine İstoç Oto Market - Batışehir'deki plazasında faaliyete başlamıştır.

Toyota Bayi Gürses
Adres : Göztepe Mahallesi İstoç 1. Cadde No:8 Bağcılar Bağcılar / İstanbul
Telefon : 0212 4367070
Faks : 0212 6597049
E-Posta : info@toyotagurses.com.tr
toyota bayi icon
Toyota Satış : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Bayi icon