Toyota Fiyat Listesi

Toyota Corolla Fiyatı

Yeni Toyota Corolla fiyat listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Prestijli tasarıma sahip Corolla Hibrit, gelişmiş güvenlik donanımları, Hibrit teknolojisi ve avantajlı fiyatıyla beğeninize sunuldu. Şerit Takip Sistemi, Kablosuz Sarj, Cama Yansıtmalı Gösterge, Yakıt Tasarrufu Sunroof.

Toyota Proace City Fiyatı

Yeni Proace City, hayatınızı büyütmeye geldi. İster iş, ister keyif için olsun yeni Toyota Proace City ihtiyacınız olan performansı gösterir. Düşük yakıt tüketimine sahip, verimli ve yüksek performanslı motor seçenenekleriyle Proace City her zaman sizi düşündüğünden emin olabilirsiniz.

Toyota C-HR Fiyatı

Toyota C-HR, kendi kendini şarj eden Hibrit Motoru İle Elektrik Motorun Tüm Özelliklerinden Yararlanan. Yeni C-HR'ın Hibrit Motororunun Mükemmel Verimliliğini Toyota Plazarda Test Edin! Üstün Kalite. Eşsiz Crossover Tasarımı. Her Görüşte Aşk. Yenilikçi Teknoloji. Mükemmeli Keşfedin.

Toyota Yaris Fiyatı

Yeni Yaris, her bir detay kullanım kolaylığı sunmak ve dikkatinizi yolda tutmak amacıyla düşünüldü. Yaşam enerjisini ve hareket aşkını yansıtan etkileyici tasarımlı Yeni Toyota Yaris Fiyatı ile de cezbediyor. En Yeni Modeller. Yeni Yaris'i Test Edin. Yenilikçi Teknoloji. Keşfedin. Hayatın Tüm Yönleri İçin.

Toyota Bayi Gürses

Hakkımızda İletişim Bilgileri Kroki Çalışma Saatleri

İstanbul Toyota Bayisi olan Toyota Plaza Gürses, 95 yıllık ticari hayatında bir çok sektörde, bir çok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve bu faaliyetlerin her birinde sektörünün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş olan Gürses ailesinin otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 4 şirketinden biridir. Toyota Bayi Gürses, İstanbul’da Toyota Yetkili Satıcı ve Toyota Yetkili Servisi olarak hizmet vermek üzere 2015 yılında faaliyetine İstoç Oto Market - Batışehir'deki plazasında faaliyete başlamıştır.

Toyota Bayi Gürses
Adres : Göztepe Mahallesi İstoç 1. Cadde No:8 Bağcılar Bağcılar / İstanbul
Telefon : 0212 4367070
Faks : 0212 6597049
E-Posta : info@toyotagurses.com.tr
toyota bayi icon
Toyota Satış : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Bayi icon