Fiyat Listesi Test Sürüşü Başvuru Merkezi İletişim

Toyota PRIUS'ü inceleyin

Toyota Prius.Bir hibrit ikonu

1997 yılında dünyanın ilk seri üretim hibrit otomobili olarak piyasaya sunulan Toyota Prius, bugün akıllı tasarım ve teknoloji alanlarında daha da gelişmiş durumda. Her zamankinden daha iyi sürüş dinamiklerine sahip, daha verimli ve daha sessiz olan tamamen yeni Toyota Prius, hibrit deneyimine yeni bir boyut kazandırıyor.

Geleceği belirleyen ve yol gösteren tasarıma sahip Prius, yirmi yılı aşkın bir süredir hibritin simgesi olmuş ve günümüzde de sınırları zorlamaya, öncü olmaya devam ediyor.

Tasarım - Yenilenen ikonik tasarım

Prius’un öncü tasarımı teknoloji ve kalite bir araya getirildi. Üçgen şekilli ikonik hatları sürüş dinamiğini ve aerodinamik performansını arttırırken yere yakın bir duruş sağlıyor.

Motor - Hibritin avantajlarını keşfedin

Prius’un 1.8 litrelik motoru size yumuşak ve hızlı bir sürüş deneyimi sunuyor. Birlikte çalışan benzinli ve hibrit motoru saysinde hem pürüzsüz ve sessiz hem de verimli bir sürüşün keyfini çıkabilirsiniz.

Güvenlik - Güvenli ve huzurlu yolculukların tadını çıkarın

Toyota’nın en gelişmiş güvenlik Teknolojileri hibritin öncüsü Prius’la buluştu. Toyota Safety Sense ile hem kendinizi güvende hissedeceksiniz hem de bu huzur dolu yolculuklarınız hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Toyota Safety Sense ile emin ellerdesiniz

Standart olarak sunulan Toyota Safety Sense, aktif güvenlik teknolojileri paketidir. Toyota’nın en gelişmiş güvenlik donanımlarının teknoloji ile buluştuğu bu paket, olası kaza ve çarpışmaları önlemek için tasarlandı. Toyota Safety Sense ile gelen Ön Çarpışma Önleyici Sistem, Otomatik Yanan Uzun Farlar, Şerit Takip Sistemi ve Adaptif Hız Sabitleme Sistemi gibi özellikler sürücü yardımına yeni boyutlar kazandırıyor. Bu sayede Toyota, hem sürücüsüne huzur dolu bir sürüşün anahtarını sunuyor hem de yayaların güvenliğini kontrol altına alıyor.

Toyota Bayi Gürses

Hakkımızda İletişim Bilgileri Kroki Çalışma Saatleri

İstanbul Toyota Bayisi olan Toyota Plaza Gürses, 95 yıllık ticari hayatında bir çok sektörde, bir çok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve bu faaliyetlerin her birinde sektörünün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş olan Gürses ailesinin otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 4 şirketinden biridir. Toyota Bayi Gürses, İstanbul’da Toyota Yetkili Satıcı ve Toyota Yetkili Servisi olarak hizmet vermek üzere 2015 yılında faaliyetine İstoç Oto Market - Batışehir'deki plazasında faaliyete başlamıştır.

Toyota Bayi Gürses
Adres : Göztepe Mahallesi İstoç 1. Cadde No:8 Bağcılar Bağcılar / İstanbul
Telefon : 0212 4367070
Faks : 0212 6597049
E-Posta : info@toyotagurses.com.tr
toyota bayi icon
Toyota Satış : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Bayi icon