Fiyat Listesi Test Sürüşü Başvuru Merkezi İletişim

Yeni RAV4'ü inceleyin

YENİ RAV4 HYBRID.Ödün vermez

Yeni RAV4 Hybrid göze çarpmak için tasarlandı. Yenilikçi, kendi kendini şarj eden hibrit motoru elektrik gücünün tüm özelliklerinden yararlanmanızı sağlıyor. Geniş olduğu kadar konforlu da olan iç tasarımı sayesinde şehir içerisinde son derece emniyetli ve rahat yolculuklar yapabilirsiniz.

RAV4, sürülmek için üretildi. Tam donanımlı bir SUV’nin sağlam görünümünü keskin, dinamik tarz ile bir araya getiren RAV4 şık ve şehirli bir görüntüye sahiptir. Bunun neticesinde, istediğiniz yere emniyetli ve şık bir şekilde ulaşmanızı sağlayan son derece becerikli bir SUV ortaya çıktı.

Tasarım - Göze çarpmak için tasarlandı

RAV4, sürülmek için üretildi ve göze çarpmak için tasarlandı. Tam donanımlı bir SUV’nin sağlam görünümünü keskin, dinamik tarz ile bir araya getiren RAV4 şık ve şehirli bir görüntüye sahiptir. Bunun neticesinde, istediğiniz yere emniyetli ve şık bir şekilde ulaşmanızı sağlayan son derece becerikli bir SUV ortaya çıktı.

Motoru - Güçlü ve etkili

Güçlü 2,5 litrelik Hybrid Dynamic Force (A25A-FXS) güç aktarım mekanizması, son derece düzgün bir sürüşle bol miktarda gücü bir araya getirirken, uyumlu 2,0 litrelik direkt benzin enjeksiyonlu (M20A-FKS) motor ise etkileyici hızlanmaya ve dikkate değer torka sahiptir.

Ölçüler - Büyük, cesur ve çevik

RAV4 heybetli bir SUV olarak gözükebilir, ancak şehir merkezlerinde bir hayal gibi görünen mükemmel görüş açısı ve etkileyici manevra kabiliyeti ile şaşırtıcı derecede çeviktir. 4,6 metrelik toplam uzunluğu ve sadece 11 metrelik tam dönüş çapı ile hiçbir yol dar değil, hiçbir viraj çok keskin değildir.

Güvenlik - Her olasılığa hazır

Toyota Safety Sense çok daha akıllı özelliklerle geliştirildi; yani, her türlü sürüş durumunda gönül rahatlığı sağlayan RAV4 artık size daha fazla yardımcı olabilir. Örneğin, Ön Çarpışma Önleyici Sistem artık gündüz saatlerinde motosikletçileri ve geceleri de yayaları algılayabiliyor.

Toyota Safety Sense ile emin ellerdesiniz

Standart olarak sunulan Toyota Safety Sense, aktif güvenlik teknolojileri paketidir. Toyota’nın en gelişmiş güvenlik donanımlarının teknoloji ile buluştuğu bu paket, olası kaza ve çarpışmaları önlemek için tasarlandı. Toyota Safety Sense ile gelen Ön Çarpışma Önleyici Sistem, Otomatik Yanan Uzun Farlar, Şerit Takip Sistemi ve Adaptif Hız Sabitleme Sistemi gibi özellikler sürücü yardımına yeni boyutlar kazandırıyor. Bu sayede Toyota, hem sürücüsüne huzur dolu bir sürüşün anahtarını sunuyor hem de yayaların güvenliğini kontrol altına alıyor.

Toyota Bayi Gürses

Hakkımızda İletişim Bilgileri Kroki Çalışma Saatleri

İstanbul Toyota Bayisi olan Toyota Plaza Gürses, 95 yıllık ticari hayatında bir çok sektörde, bir çok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve bu faaliyetlerin her birinde sektörünün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş olan Gürses ailesinin otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 4 şirketinden biridir. Toyota Bayi Gürses, İstanbul’da Toyota Yetkili Satıcı ve Toyota Yetkili Servisi olarak hizmet vermek üzere 2015 yılında faaliyetine İstoç Oto Market - Batışehir'deki plazasında faaliyete başlamıştır.

Toyota Bayi Gürses
Adres : Göztepe Mahallesi İstoç 1. Cadde No:8 Bağcılar Bağcılar / İstanbul
Telefon : 0212 4367070
Faks : 0212 6597049
E-Posta : info@toyotagurses.com.tr
toyota bayi icon
Toyota Satış : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Bayi icon