Fiyat Listesi Test Sürüşü Başvuru Merkezi İletişim

Toyota HILUX'ı inceleyin

Toyota Hilux.Hayatın tüm yönleri için

Toyota Hilux, 1968'de piyasaya sürüldüğünden beri dayanıklılığın ve gücün simgesi olarak görülüyor. En zorlu testlerden geçerek hem güven veriyor hem de size heyecan dolu yolculuklarının anahtarını sunuyor. Hilux : işinizde sıkı bir ortak, özel hayatınızda ise çılgın bir dost.

Toyota’nın en gelişmiş güvenlik donanımlarının teknoloji ile buluştuğu bu sistem, olası kaza ve çarpışmaları önlemek için tasarlandı. Bu sayede Toyota, size ve sevdiklerinize huzur dolu bir yolculuk sunarken yayaların da güvenliğini sağlıyor.

Tasarım - Çarpıcı ve heyecan verici bir tasarım

Toyota’nın cesur ve dinamik tasarımının imzasını taşıyan Hilux, keskin hatları ve güçlü duruşuyla hem güven veriyor hem de yepyeni maceralara atılmak için size ilham veriyor.

Sürüş - Hem konforlu hem de güven veren bir sürüş deneyimi

En zorlu yol koşullarının bile üstesinden gelen Toyota Hilux’ın gelişmiş tork teknolojisi ve çekiş kapasitesi mükemmel bir performans sergiliyor. Yeni tasarlarlanan şasi, süspansiyon ve vites oranları ile birlikte hem asfaltta hem de arazide daha güçlü bir yol tutuşu ve üst düzey sürüş konforu sunuyor.

Teknoloji - Her şeye hazır

Hilux’ın 1 tonluk taşıma kapasitesi ve size daha fazla alan sunabilmek için genişletilen arka kasası sayesinde eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz.

Güvenlik - Toyota Safety Sense ile her zaman güvende hissedeceksiniz

Hilux’ın her türlü yol koşullarına dayanıklı tasarımı Toyota’nın akıllı güvenlik sistemleri ile bir araya getirildi. Hilux ile huzurlu yolculuklar sizi bekliyor.

Toyota Safety Sense ile emin ellerdesiniz

Standart olarak sunulan Toyota Safety Sense, aktif güvenlik teknolojileri paketidir. Toyota’nın en gelişmiş güvenlik donanımlarının teknoloji ile buluştuğu bu paket, olası kaza ve çarpışmaları önlemek için tasarlandı. Toyota Safety Sense ile gelen Ön Çarpışma Önleyici Sistem, Otomatik Yanan Uzun Farlar, Şerit Takip Sistemi ve Adaptif Hız Sabitleme Sistemi gibi özellikler sürücü yardımına yeni boyutlar kazandırıyor. Bu sayede Toyota, hem sürücüsüne huzur dolu bir sürüşün anahtarını sunuyor hem de yayaların güvenliğini kontrol altına alıyor.

Toyota Bayi Gürses

Hakkımızda İletişim Bilgileri Kroki Çalışma Saatleri

İstanbul Toyota Bayisi olan Toyota Plaza Gürses, 95 yıllık ticari hayatında bir çok sektörde, bir çok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve bu faaliyetlerin her birinde sektörünün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş olan Gürses ailesinin otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 4 şirketinden biridir. Toyota Bayi Gürses, İstanbul’da Toyota Yetkili Satıcı ve Toyota Yetkili Servisi olarak hizmet vermek üzere 2015 yılında faaliyetine İstoç Oto Market - Batışehir'deki plazasında faaliyete başlamıştır.

Toyota Bayi Gürses
Adres : Göztepe Mahallesi İstoç 1. Cadde No:8 Bağcılar Bağcılar / İstanbul
Telefon : 0212 4367070
Faks : 0212 6597049
E-Posta : info@toyotagurses.com.tr
toyota bayi icon
Toyota Satış : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Satış : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : 08:30- 18:00 (Hafta içi)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Servis : Kapalı (Pazar)
Toyota Bayi icon