Toyota Bayi Gürses

Toyota Plaza GÜRSES

İstanbul Toyota Bayisi olan Toyota Plaza Gürses, 95 yıllık ticari hayatında bir çok sektörde, bir çok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve bu faaliyetlerin her birinde sektörünün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş olan Gürses ailesinin otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 4 şirketinden biridir. Toyota Gürses, İstanbul’da Toyota Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi olarak hizmet vermek üzere 2015 yılında faaliyetine İstoç Oto Market - Batışehir'deki plazasında faaliyete başlamıştır.

VİZYON VE MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin, yaşam boyu hayallerini şekillendiren ve ihtiyaçlarını zevke dönüştüren ulaşım ürünleri ve hizmetlerinin en iyi ve en büyük sağlayıcısı olmak. Müşterilerimiz, Çalışanlarımız ve Hissedarlarımız için, sosyal sorumluluk bilinci ile sürekli gelişen kalite yönetimi ve güvenilir hizmet anlayışıyla, kalıcı değerler ve sektöründe referans gösterilecek başarılar elde etmektir.

Toyota markalı ürün ve hizmetleri müşterilerimizin fiyat, kalite ve memnuniyet beklentilerine, kesintisiz ve sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemiyle cevap vererek sektörümüzde en güçlü ve en rekabetçi konuma ulaşmaktır. • Güvenilir, Şeffaf, Hızlı ve Kaliteli hizmet sunmak. • Yenilikçi ve rekabetçi yapımız ile sürekli büyümek. • Koşulsuz iç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak. • Katılımcı yönetim anlayışını benimsemek. • Kurumsallığı ve Profesyonelliği ilke edinmek. • İlave iş olanakları ile istihdam oluşturmak. • Bulunduğumuz çevre ve topluma değer katmak. Sınırsız ve Ödüllü Müşteri Memnuniyeti Toyota Bayi Gürses Yetkili Satıcı ve Toyota Yetkili Servisi, konusunda uzman ekibi ile isteklerinizi en iyi, en hızlı ve en kaliteli şekilde yerine getirirken sizler evinizdeki konfor ve rahatlığı yaşayın. Toyota Aracınızın ihtiyacı olan tüm işlemler, Toyota Yetkili Servis bölümümüzün son teknoloji ile donatılmış mekanik kaporta ve boya atölyelerinde mükemmel hizmet anlayışını ilke edinen 55 uzman personel tarafından yapılmaktadır. 

Bizden Kareler

 

 

Toyota Bayi Ulaşım

Göztepe Mahallesi İstoç 1. Cadde No:8 Bağcılar Bağcılar - İstanbul


Tel : 0212 4367070

Faks : 0212 6597049


Ulaşım(Yol Tarifi)
Toyota Bayi Ulaşım
Açık Olduğumuz Saatler

Satış: 08:30 - 18:00 (Pzt-Cts)

Satış: 10:30 - 17:30 (Pazar)


Servis: 08:30 - 18:00 (Hafta içi)

Servis: 08:30 - 14:45 (Cumartesi)